247. Tři rokokové dámy
Autor: Lucio Rossi
(1846 - 1913)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 27 cm, výška: 38 cm, rámování: 56 x 45 cm
Konec dražby: 15.06.2021 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč