Liška a medvěd

Autor: Bohumil Krs
(1890 Plzeň - 1962 Plzeň)

Signováno a datováno dole uprostřed, zaskleno a rámováno.
Materiál: kresba tuš/akvarel na kartonu, datace: 1914
Šířka: 18,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 31,5 x 23,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.04.2024 21:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč