139. Dvojice
Autor: Jaroslav Šerých
(1928 Havlíčkův Brod - 2014 Praha)
volný list, vlevo dole text autorský tisk, signováno a datováno dole uprostřed
Technika: litografie, datace: 1983
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.02.2023 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč