15. Abstrakce 12
Autor: Dan Trantina
(1965)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1998
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 19.09.2023 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč