18. Třetí oko
Autor: Dan Trantina
(1965)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, volný grafický list
Technika: monotyp, datace: 2015
Šířka: 60 cm, výška: 90 cm
Konec dražby: 15.11.2021 19:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč