24. U čaje
Autor: Dan Trantina
(1965)
signováno a datováno vpravo nahoře
Technika: kombinovaná technika, datace: 1999
Šířka: 85 cm, výška: 61 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 19.09.2023 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč