472. Akt ženy
Autor: Dan Trantina
(1965)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 2007
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 14.07.2019 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč