133. Národní divadlo
Autor: Josef Jiří Bauer
(1886 Praha - ?)
signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 13 cm, výška: 8 cm, rámování: 31 x 26 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč