36. Teta Eleonora
Autor: Sidonie Pichler
(1859 ? - 1938)
nesignováno, přisouzeno autorce, pochází z rodiny portrétované, blondel rám
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 70 cm, rámování: 88,5 x 69 cm
Konec dražby: 16.04.2019 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč