111. A. Štěrba - Předjaří
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1974
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 44 x 61 cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč