111. Abstrakce
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 61 cm, rámování: 68 x 99 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč