111. Gross František 1909-1985

barevná litografie Strojek, sign PD 44, číslováno 11/27, rozměr tisková plocha 6x8cm, rámováno zaskleno 22x28cm

Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč