111. Lada Josef 1887-1957
barevná litografie, Táta šel na houby, Moje abeceda 1911, výřez 14x15cm, rámováno 30x32cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč