111. Šícha - Praní prádla
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 19 cm, rámování: 26 x 31 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč