Bystřec
Autor: Karel Srp
(1958 Ústí nad Labem)
signováno vpravo dole, místopisný popis vlevo dole
Šířka: 32 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč