Kytice I

Autor: Aljo Beran
(1907 Podgórze u Krakowa - 1990 Olomouc)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno
Šířka: 44 cm, výška: 62 cm, rámování: 87 x 69 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč