49. Portrét dívky
Autor: Aljo Beran
(1907 Podgórze u Krakowa - 1990 Olomouc)
signováno a datováno vpravo dole, autorovo věnování vpravo dole, zaskleno, rámováno v širokém původním rámu
Technika: pastel na kartonu, datace: 1942
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 54 x 36 cm
Konec dražby: 15.04.2019 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč