112. Born Adolf 1930-2006
barevný offset na papíře, Zajíček 2004, signováno PD, tisková plocha 6x11 cm, rámováno 20x26cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč