112. Stretti Zamponi Jaromír 1882-1959
barevná litografie na papíře, Pražský hrad, sign PD, tisková plocha 9x8cm, rámováno 23x18cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč