125. Lucerna
Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)
signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 5,5 cm, výška: 13 cm, rámování: 26,5 x 16,5
Konec dražby: 13.12.2018 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč