198. Tři čepice
Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)
nesignováno, na reversu tištěný úvodní text
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 18 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč