Zlacený rám

zlacený reliéfní rám se sklem
Šířka: 29,5 cm, výška: 21,9 cm, rámování: 35,3 x 43,1 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 21:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč