88. Pohled od Vltavy
Autor: Viktor Stretti
(1878 Plasy - 1957 Praha)
signováno vpravo dole, vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1952
Šířka: 38 cm, výška: 30 cm, rámování: 47 x 55,5
Konec dražby: 13.05.2024 20:29 SELČ
Zbývá: 11d 20h 14m 19s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč