Dům s červenou střechou
Autor: Jiří Mandel ml.
(1923 Praha - 1995 Praha)
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2023 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč