Hvězdice

Autor: Ladislav Postupa
(1929 Náchod)

signováno na reversu, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 18 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 37 x 32,5 cm

Konec dražby: 15.06.2021 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč