517. Na jihu
Autor: Brita Nordencreutz
(1899 Västerás - 1982 Švédsko)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1961
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 37 x 46 cm
Konec dražby: 14.07.2019 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč