106. Portrét dámy
Autor: Alois Ježek
(1887 Praha - 1943 Praha)
Na reversu štítek, vpravo dole věnování. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1920
Šířka: 38 cm, výška: 51 cm, rámování: 67,5 x 53,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 21:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč