113. Brunovský Albín 1935-1997
lept na papíře, Summer Image No. II 1979, sign. UD, výřez 18 x18 cm, rámováno 35x35 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč