113. Kokeschi I.
signováno zezadu
Materiál: dřevo, datace: 60. léta 20. století
Výška: 40 cm
Stav: používáno
Konec dražby: 02.03.2020 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč