Kokeschi I.

signováno zezadu
Materiál: dřevo, datace: 60. léta 20. století
Výška: 40 cm
Stav: používáno

Konec dražby: 13.06.2022 19:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč