113. Svolinský Karel 1896-1986
barevná litografie na papíře, 2 dívky, sign PD, tisková plocha 23x30cm, rámováno 41x31cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč