Žena s loutnou

Autor: Otakar Kubín
(1883 Boskovice - 1969 Marseille, Francie)

signováno tužko vpravo dole, číslováno 21/30 vlevo dole
Technika: lept na kartonu
Šířka: 11,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: volný list 26 x 20 cm

Konec dražby: 05.03.2019 22:35

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč