520. Žena s loutnou
Autor: Otakar Kubín
(1883 Boskovice - 1969 Marseille, Francie)
signováno tužkou vpravo dole, číslováno 21/30 vlevo doleu
Technika: lept na kartonu
Šířka: 11,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: volný list 26 x 20 cm
Konec dražby: 14.07.2019 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč