109. Krajina
Autor: Sigurd Schou
(1875 Stockholm, Švédsko - 1944 ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 37 x 47 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč