114. Brunovský Albín 1935-1997
lept na papíře, Summer Image No. I 1978, sign. UD, výřez 17 x18 cm, rámováno 33x34 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč