114. Krajina s vodní plochou
Technika: olej na plátně
Šířka: 25,5 cm, výška: 20,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč