114. Lauterbach Julius /1873-1939)
Lauterbach Julius, tempera na kartonu, sign. LD, rozměr malby 41 x 23,5 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč