114. Na poli
signováno vpravo dole, paspartováno, na reversu razítko
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 13,5 cm, výška: 18 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč