114. U lesa
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 26 cm, výška: 21 cm, rámování: 40 x 44,5 cm
Konec dražby: 08.03.2021 21:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč