45. Horská bystřina
Autor: Antonín Boubín Toňátko
(1903 Mladá Boleslav - 1971 ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 83 cm, výška: 65 cm, rámování: 80 x 97 cm
Konec dražby: 04.03.2019 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč