115. Bohm Gustav (1885-1974)
akvarel na kartonu, sign. LD, volně, rozměr 41 x 29 cm, mírně poškozeno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč