115. Grafika - 2 kusy
signováno dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 11 cm, výška: 16 cm, rámování: 23 x 18 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč