1. Abstrakce
Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)
signováno vpravo dole, datováno 95
Technika: olej na kartonu, datace: 1995
Šířka: 31 cm, výška: 46 cm, rámování: 62 x 47 cm
Konec dražby: 17.09.2020 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč