1. Opodál
Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)
signováno vpravo dole, datováno 69
Technika: olej na kartonu, datace: 1969
Šířka: 40 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 51 x 59,5 cm
Konec dražby: 09.11.2020 20:01 SEČ
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
1 500 Kč | 20.10.2020 07:58:55 |