106. Maska
Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)
signováno uprostřed dole, datováno 98
Technika: olej na kartonu, datace: 1998
Šířka: 47 cm, výška: 31 cm, rámování: 45 x 59,5 cm
Konec dražby: 28.07.2019 14:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč