284. Žlutá
Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 34 cm, rámování: 50 x 61,5 cm
Konec dražby: 22.07.2020 22:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč