619. Červená abstrakce
Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)
signováno uprostřed dole, datováno 91-2
Technika: olej na kartonu, datace: 1991-2
Šířka: 46,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 45 x 60,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 19:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč