98. Červená abstrakce I.
Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)
signováno vpravo dole, datováno 94
Technika: olej na kartonu, datace: 1994
Šířka: 64 cm, výška: 35 cm, rámování: 55 x 83,5 cm
Konec dražby: 28.07.2019 14:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč