Pohled do krajiny

Autor: Rudolf Hanych
(1906 Svratka - 1994 Nové Město na Moravě)

signováno vpravo dole, rámovo
Technika: tempera, materiál: na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 45 cm, rámování: 57 x 82 cm

Konec dražby: 02.03.2020 21:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč