Akt ženy

Autor: Tina Pezzelen Bauer
(1897 Kotor, Dalmácie - 1979 Výmar, Německo)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na rámu oděrky
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 22,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 58 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.05.2020 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč